171 KİLO SHUNK ELE GEÇİRİLDİ

Batman İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri bir tırda yaptığı aramada 236 paket halinde 171 kilo 768 gram Uyuşturucu Maddesi Shunk ele geçirdi.

171 KİLO SHUNK ELE GEÇİRİLDİ
Yayınlama: 30.12.2023
36
A+
A-

Batman İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaptığı operasyonel çalışmalar hakkında basın açıklaması yapan “Batman Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde İl Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, Uyuşturucu Madde Ticareti yaparak toplum sağlığına ve toplumsal huzura zarar veren ve bu yolla haksız kazanç elde eden şahıslara yönelik operasyonel çalışmalar aralıksız ve yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Bu kapsamda, bir tır ile yüklü miktarda uyuşturucu madde sevkiyatı yapılacağı yönünde bilgi alınmış,  Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzün çalışmaları neticesinde 23.12.2023 günü yakalanan tırda Cumhuriyet Savcısının talimatları ile adli arama yapılmıştır. Yapılan adli arama neticesinde; 236 paket halinde 171 kilo 768 gram Uyuşturucu Skunk Maddesi ele geçirilmiştir.

Olayla ilgili yakalanan 2 şüpheli şahıs uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti suçu kapsamında sevk edildiği adli mercilerce Tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir” denildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.