USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1TEM Otoyolunun Selimpaşa Kavşağı-Mahmutbey Gişeler arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle her gün 22:00-06:00 saatleri arasında Edirne istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanacaktır.
2İzmir-Çeşme Otoyolunun 4-6.km.leri arasında (Güzelbahçe Kavşağı-Urla Kavşağı) ekolojik köprü yapım çalışmaları nedeniyle İzmir istikametinde sağ şerit trafiğe kapatılmış olup ulaşım 2. ve 3. şeritlerden sağlanmaktadır.
3Ankara-Niğde Otoyolunun Kırşehir Kavşağı-Bozkır Kavşağı Kesimi 24.km.sinde bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
4Niğde-Pozantı otoyolu 3-7.km.leri arasında Pozantı mevkiinde Adana istikametine doğru yol bakım onarım çalışması nedeniyle ulaşım Ankara istikametine doğru çift yönlü olarak sağlanmaktadır.
5Osmaniye-Gaziantep yolunun 0-1.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak ulaşım Toprakkale il yolundan sağlanmaktadır.
6Karamanlı-Burdur yolunun 22-27.km.leri arasında menfez yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
7İznik-Orhangazi yolunun 15-35.km.leri arası UKOME Kurulunun 176 sayılı kararına istinaden ağır tonajlı ve tarım araçlarının geçişine kapatılmıştır.
8Ardahan-Göle yolunun 36-40.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Trabzon-Gümüşhane yolunun 50-53.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10İnebolu-Kastamonu yolunun 33-55 km.leri arasında asfalt sathi kaplama çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
BU HAFTA SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ? (PARTİLER, HARF SIRASINA GÖRE BELİRLENMİŞTİR)
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu