logo

YAZ KURSLARI BAŞLIYOR

YAZ KURSLARI BAŞLIYOR

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün bünyesinde tecrübeli antrenörler eşliğinde yaz kursları başlıyor.

Bu yıl bütün Batmanlı çocuk ve gençleri yaz kurslarına beklediklerini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, hedeflerinin en az 20 bin öğrencinin kurslardan faydalanmalarını sağlamak olduğunu söyledi.

İl Müdürü Özperk “İl Müdürlüğümüz bünyesinde Yüzme, Basketbol, Futbol, Voleybol, Teakwondo, Kick-Boks, Boks, Eskrim, Jimnastik, Karate, Hentbol, Güreş, Atletizm, Badminton, Tenis, Judo, Masa Tenisi ve daha birçok branşta kurslarımız başladı.

Yaz Kurslarımız Olimpik Yüzme Havuzu başta olmak üzere, 19 Mayıs Yarı Olimpik Yüzme Havuzları, Çok Amaçlı Spor Salonu, Aydınkonak Semt Sahası, 19 Mayıs semt sahaları, 19 Mayıs Spor Salonu, Batı Raman Atletizm Pisti, TPAO Tenis Kortları, Raman Anadolu Lisesi Spor Salonu, TPAO Masa Tenisi ve uygun görülen farklı salonlarda açılacaktır. Kayıtlarımız İl Müdürlüğümüzün Spor Servisinin sicil lisans bölümüne 07-14 yaş arası çocuklarımız, Spor Servisimizden, Gençlik Merkezlerimizden ve diğer tesislerimizden temin edecekleri form ve 1 adet fotoğrafla istediği branşa başvurabilir. Şimdiden bütün çocuklarımıza hayırlı ve uğurlu olsun. Bu yıl tesislerimizi çocuklarımızla cıvıl cıvıl görmek istiyoruz” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ