gap başlık

logo

VALİ ŞAHİN “KARŞIYAKA’DA SORUNLARI BİTİRECEĞİZ”

VALİ ŞAHİN “KARŞIYAKA’DA SORUNLARI BİTİRECEĞİZ”

Batman’ın sorunlarıyla yakından ilgilenen Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, Mahalle Buluşmaları programı çerçevesinde Karşıyaka Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini yerinde dinledi.

Batman Valisi ve Belediye Başkan vekili Hulusi Şahin; Karşıyaka mahallesine alt yapı çalışmalarına en kısa zamanda başlanıp alt yapı sorunları bu yıl içinde çözüleceği belirtildi.

Batman Belediyesi Muhtarlıklar Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Karşıyaka Mahallesinde bulunan Sakarya ilköğretim okulu karşısındaki parkta gerçekleştirilen ‘Mahalle Buluşmaları’ programına Vali Hulusi Şahin’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları, kurum müdürleri, Belediye birim müdürleri, mahalle muhtarı ve çok sayıda mahalleli katıldı.

Öncelikli olarak tüm kamu hizmetlerini mahalle bazlı değerlendirmek üzere planlanan Mahalle Buluşmalarının onuncusunu gerçekleştirdiklerini ifade eden Vali Şahin “Mahallelinin ramazanını kutladı ve Mahalle sakinlerini dinlemeye geldik. Siz mahalleli olarak bizlerden hangi hizmetleri bekliyorsunuz, elimizdeki imkânlar çerçevesinde biz bunları nasıl sıraya koyabiliriz ve hangisi daha önceliklidir bunları tespit etmek üzere toplandık” dedi.

Karşıyaka Mahallesi’nin sorunlarına ilgilerinden dolayı Belediyemize teşekkür eden Mahalle Muhtarı Seyfeddin Ülker, mahallenin sorunlarına kalıcı çözümler üretmek için gerekli çalışmaların yapılmasını istedi.

Karşıyaka Mahallesi muhtarı ve sakinlerinin Taziye evi, internet altyapı sorunu, park yeri sorunu, mahalledeki alt yapı sorunları, içme suyu sorunu ve Hürriyet mahallesinde bulunan PTT şubesine eleman talebi gibi taleplerini yerinde dinleyen Vali Hulusi Şahin, Karşıyaka Mahallesi’nin sorunlarının giderilmesi konusunda ilgili birim müdürlerinin gerekli çalışma ve hazırlıklarını yapması için talimat verdi.

Share
259 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ