gap başlık

logo

REKTÖR DEMİR “ÜNİVERSİTEMİZİ HEP BİRLİKTE HAK ETTİĞİ YERE TAŞIYACAĞIZ”

REKTÖR DEMİR “ÜNİVERSİTEMİZİ HEP BİRLİKTE HAK ETTİĞİ YERE TAŞIYACAĞIZ”

Batman üniversitesi rektörü Prof. Dr. İdris Demir, gazetemiz genel yayın yönetmeni Mansur Obut’u makamında kabul ederek, projeleri ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Demir, gazetemize yaptığı açıklamada; “ Batman üniversitesini Batmanlı tüm paydaşlarımızla birlikte el ele vererek, en başarılı üniversiteler arasına koymak ve Batman üniversitesini hak ettiği yere taşımak için tüm gücümüzle çalışacağız.

Biz geçmişe değil, geleceğe bakıyoruz. En büyük amacımız ve hedefimiz üniversitemizi halkımızla bütünleştirmek, öğrenci sayımızı artırmak ve sosyal ve kültürel faaliyetlerle ilimizi Türkiye’de en başarılı üniversiteler arasına koymaktır.

İnşallah kısa bir süre sonra bu hedeflerimize ulaşmak için atacağımız adımları, Batman kamuoyuyla paylaşacağız.

Batman üniversitesini biz yöneticiler başta olmak üzere, kurumlarımızla, STK’larımızla, siyasilerimizle ve basınımızla top yekûn güç birliği yaparak hedeflerimize çok daha kısa bir sürede ulaşmayı hedefliyoruz.

Bireysel konu ve sorunları bir kenara bırakıp, Batman üniversitesini kurum olarak en yüksek yerlere hep birlikte yükseltmeliyiz diye düşünüyorum. Allah bizleri mahcup etmesin, sizin gibi sağduyulu, ülkesini ve milletini seven gazetecilerimizin de desteğini bekliyoruz.” Dedi.

Batmanlı hemşerimiz Prof. Dr. İdris Demir’e nezaket ve hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Mansur Obut’ta, rektör İdris Demir’e başarılı dileklerini ileterek, üniversitenin gelişimine katkı sunacak her projeye, sonuna kadar destek olacaklarını açıkladı.

Share
242 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ