gap başlık

logo

TÜZÜN’DEN SOYLU’YA ONUR BELGESİ

TÜZÜN’DEN SOYLU’YA ONUR BELGESİ

Türkiye Şehit Aileleri ve Gazi Vakfı, güvenlik toplantısına katılmak üzere Batman’a gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya onur belgesi takdim etti.

Türkiye Şehit Aileleri ve Gazi Vakfı Güneydoğu Koordinatörü ve Batman İl Başkanı Ferhat Tüzün, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya vakıf faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Güneydoğu Koordinatörü ve Batman İl Başkanı Ferhat Tüzün “Bütün memleket şahittir ki geldiği günden beri başta terörle mücadele olaylarında elinden gelen bütün gayreti gece-gündüz demeden göstermiştir. Deprem ve yıkımlarda da gece-gündüz insanların yanında yatıp kalkmıştır. Evini, çoluk çocuğunu unutmuştur. Böyle bir kahraman vatan evladıdır.

Gece-gündüz şehit Gazi yakınlarının da yanındadır. Süleyman Soylu’nun biz şehit ve gazi aileleri olarak her yapmış olduğu çalışmanın sonuna kadar arkasındayız. Bu vatanın yetiştirmiş olduğu kahraman bir evladıdır. Sayın Bakanımız bu memlekette terörle mücadeleyi çok güzel bir şekilde yürüten bizlerin hissiyatını ve hassasiyetlerini dikkate alan en değerli bakanlarımızdan biridir. Biz de bakanımızın söylemlerine katılıyoruz. Çünkü bizim bu vatan evlatlarımızı babalarımızı bu uğurda şehit verdik. Gazi olduk. Bizim şehitlerimiz bu vatan için bu bayrak için bu ülke için hiç korkmadan canlarını ortaya koyarak şehit oldular” dedi.

Share
144 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ