gap başlık

logo

Yeniden Refah Partisinden Devaya ziyaret

Yeniden Refah Partisinden Devaya ziyaret

Yeniden Refah Partisi Batman İl Başkanı Sn. Ziyaülhak Yamaç, Merkez İlçe Başkanı Abdullah Temiz, İl Teşkilat Başkanı Adnan Demir İl Halkla İlişkiler Başkanı Sabahattin Engin, ve İl Tanıtım Medya Başkanı Tekin Aldemir, Deva Partisine, hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Sn. Başkan, Melik Müjdeci, Başkan Yrd. Şehmus Yılmaz, Bülent Kurt, Sadettin Vergili, İsmail Soysal, Hamza Sincar İle birlikte gündem, ve İlimizin belli başlı sorunları ile alakalı genel bir değerlendirmede bulunduk.

Sn. Yamaç, İstanbul sözleşmesi, Batının Bize giydirmek istediği bu giysi, İslam hamuruyla yoğrulmuş milletimize, aile müessesine, toplumun değer, örf ve adetlerine uymamaktadır.

İstanbul sözleşmesinden sonra kadına şiddetin daha fazla arttığını ve bu sözleşmenin toplumumuza uygun bir sözleşme olmadığının kanıtıdır. Kadın hakları ve şiddet konusunu yasaklarla çözemeyiz. Kadına verilen hak ve özgürlükler adil olmalı kadın erkek çatışmasına ortam hazırlanmamalıdır.

Her şiddetin ve eylemin arka planında oluşmuş düşünceler vardır.

Öncelikle haksızlık ve şiddet sorunu eyleme geçmeden önce düşünceler ile ortaya çıkar. Bu düşünceyi doğuran sebepler ortadan kaldırılmalıdır.

İktidarın da biran önce İstanbul sözleşmesinden vazgeçmesini temenni ediyoruz.

Bize göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı Sn. Başkan Melik Müjdeci beye ve beraberindeki heyetine teşekkürlerimizi sunarız.

 

 

Share
7489 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ