logo

SAADET PARTİSİ İL DİVAN TOPLANTISI YAPILDI

SAADET PARTİSİ İL DİVAN TOPLANTISI YAPILDI

Saadet Partisi Bölge Başkanı Fesih Bozan, partisinin genişletilmiş il divan toplantısına katıldı.

SP İl Başkanı Mustafa Yıldız, il yöneticileri ve çok sayıda partilinin katılım sağladığı toplantıda söz alan Bölge Başkanı Bozan, hükümetin politikasını eleştirdi.

Biz özgür ve hak sahibi olarak doğan insanların özgür ve hak sahibi olarak yaşamalarının yanındayız diyen Saadet Partisi Bölge Başkanı Fesih Bozan “Emeğin, alın terinin, bereketin, üretmenin, paylaşmanın, dayanışmanın, kardeşliğin yanındayız. Bu kapıdan içeriye kin giremez, nefret giremez, ırkçılık, mezhepçilik, yabancı düşmanlığı giremez. Biz kendimiz için isteğimizi kardeşimiz için de isteriz. Biz kendimize yapılmasını istemediğimiz başkasına da yapılmasın isteriz.

Bizim ahlakımız bunu gerektirir, bizim maneviyatımız bunu gerektirir. Biz barışın, uzlaşının, eşitliğin, adaletin, iş birliğinin, hak ve özgürlüklerin yanındayız. Biz ezilenlerin, hor görülenlerin, hak arayanların, adalet peşinde olanların yanındayız. Biz bir avuç sermaye ve elitlerin yanında değil, 84 milyonluk insanımızın yanındayız, çünkü Saadet Partisi olarak biz, ‘insanca yaşamak’ ve insanımızı da ‘insanca yaşatmak’ istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ