Yaşam

TURAN “BAKAN ŞİMŞEK BATMAN İÇİN NİMETTİR”

Batman Şoförler Odası Başkanı Cemil Turan yeni hükümet kabininde Batmanlı ekonomist Mehmet Şimşek’in ‘Ekonomi ve Maliye’den sorumlu Bakan’ olarak atanmasının kent için büyük bir nimet olduğunu söyledi.

TURAN “BAKAN ŞİMŞEK BATMAN İÇİN NİMETTİR”
08-06-2023 16:32
08-06-2023 16:33
BATMAN

Batmanlı hemşerimiz Sayın Mehmet Şimşek’in, Ekonomi ve Maliyeden sorumlu Bakan olarak atanması, bölgemiz için büyük bir şanstır diyen Batman Şoförler Odası Başkanı Cemil Turan “Kendisinin Türkiye’nin ekonomisini düzelteceğine olan inancımız tamdır. Bugüne kadar gerek Türkiye’de ve gerekse, Dünya’nın farklı ülkelerinde yapmış olduğu bütün görevleri büyük bir başarıyla tamamlamıştır.

Sayın Bakanımızın yanı sıra iş insanı Sayın Ferhat Nasıroğlu ve diğer bürokratlarımızın da başarılı olacaklarına eminim. 14 ve 28 Mayıs 2023 seçimleri, gerek ülkemiz ve gerekse ilimiz için bir dönüm noktası olacaktır. Yeni yönetim ve kabine ile iş insanlarımızın devlete olan güveni ve heyecanı artmıştır.  Bizde oda olarak, bu kentte taş üstüne taş koyanın emrindeyiz. Türkiye’miz için yeni bir yüzyıl başlamıştır” diye konuştu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER