Spor

TPAO FUTBOL TURNUVASI ŞENLİK HAVASINDA GEÇİYOR

TPAO Batman Bölge müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen geleneksel üniteler arası futbol turnuvası şenlik havasında geçiyor.

TPAO FUTBOL TURNUVASI ŞENLİK HAVASINDA GEÇİYOR
04-06-2023 13:15
04-06-2023 10:44
BATMAN

Kurumda çalışan işçilerin iş yoğunluğu sonrası stres atmaları ve kaynaşmaları amacıyla düzenlenen turnuva yoğun ilgi görüyor.

2 grupta düzenlenen turnuvaya A grubunda, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Yeni Batı Raman, AP 2 takımı, TPIC Spor, PCP Spor, Elektrifikasyon Spor, Birlikspor ve İkinci Bahar takımları yer alırken,

B grubunda ise Güvenlik Müdürlüğü, Laboratuvar, Garzanspor, Filyos City, Batı Ramanspor, TPIC Atölye, TPIC Sondaj ve Yeni Garzanspor takımlarının katıldıkları belirtildi.

Grup maçlarının 15 gün süreceği ve 9 Haziran da Çeyrek final, 12 Haziran da yarı final ile 14 Haziran da ise final müsabakasının oynanacağı açıklandı.

Turnuva sonunda dereceye giren ilk 3 takıma kupa ve En Centilmen takım ile Gol Kralına ödüllerinin dağıtılacağı belirtildi.

Günde 4 maç üzerinden oynanan müsabakalara TPAO personeli yoğun ilgi gösterdiği, müsabakalar sırasında seyircilere çay, çiğ köfte ve tatlı ikramlarında bulunulduğu açıklandı.

PETROL EMEKÇİLERİNDEN DEMİR'E TEŞEKKÜR

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığının organize ettiği üniteler arası futbol turnuvası büyük bir heyecan ve şölen havasında geçtiğini belirten TPAO emekçileri müsabaka saatlerini adeta dört gözle bekliyoruz, turnuvaya olan ilgi ve alaka profesyonel maçlara adeta eşdeğer ailemizle piknik şeklinde turnuvaya eşlik ediyoruz, bize bu güzel yaşam alanında atmosferi sağlayıp her türlü desteği sunan bölge müdürümüz Mustafa Demir ve emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini söylediler.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER