Yaşam

TOGG, GELİN ARABASI OLARAK KULLANILACAK!

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp, kendisine tahsis edilen TOGG aracını dar gelirli vatandaşların ‘gelin arabası’ olarak kullanılması yönünde karar verdi.

TOGG, GELİN ARABASI OLARAK KULLANILACAK!
08-06-2023 16:33
08-06-2023 16:34
BATMAN

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp, Batman Valiliği’ne tahsis edilen TOGG otomobilini, toplumun refahı ve mutluluğuna katkıda bulunma amacıyla ‘gelin arabası’ olarak kullanılmak üzere vatandaşların hizmetine sunma kararı aldı.

Vali Canalp; kendisi için tahsis edilen bu özel aracı, sevgiyle yola çıkan çiftlerin en önemli günlerinde kullanabilmeleri ve unutulmaz anılar biriktirebilmeleri için dar gelirli vatandaşların hizmetine sunduğunu ifade etti.

TOGG gelin arabası rezervasyonları için başvurular, Batman Valiliği koordinasyonunda gerçekleştirilecek. Batman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Batman Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nde dosyası bulunan vatandaşlar, gelin arabası olarak bu özel aracı kullanmak istediklerinde aşağıdaki iletişim bilgilerinden rezervasyon yapabilecekler:

 

BATMAN SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI:
Adres: Güneykent Mah. Dostlar Cad. No: 80
Tel: 0533 032 33 95


BATMAN BELEDİYESİ SOSYAL YARDIM İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ:
Adres: Akyürek Mah. 214 Sok. No:1/B
Tel: 0531 938 92 71

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp’in bu örnek girişimiyle, dar gelirli vatandaşlar düğünlerinde şık ve çevreci bir araçla gezme imkanına sahip olacaklar.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER