Siyaset

SAADET PARTİLİLER, SEÇİMLERİ DEĞERLENDİRDİ

Saadet Partisi, Haziran ayı Divan toplantısında 14 ve 28 Mayıs seçimlerine ilişkin değerlendirme yaptı.

SAADET PARTİLİLER, SEÇİMLERİ DEĞERLENDİRDİ
05-06-2023 12:10
04-06-2023 17:12
BATMAN

GİK üyesi Fesih Bozan, Siirt Sorumlusu Mehmet Fırat ve İl Teşkilat Başkanı Ahmet Akgün’ün katıldığı toplantıda “Uzun bir aranın ardından, yeni dönemde 10 milletvekili ile TBMM’de sorumluluk üstlendik. İnanıyorum ki milletvekillerimiz, ahlak ve adalet üzerine inşa edilmiş bir geleceğin en önemli mimarlarından olacaklardır.

Yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye için bütün teşkilatlarımız olarak daha çok çalışacağız. İktidar, hayat pahalılığı, işsizlik ve sefalet gibi ülkemizin gerçek gündemi yerine, yalan, iftira, montaj videoları taktiğini uygulamıştır.

Bütün bakanları farklı illerde birinci sırada aday gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, valilikler, kaymakamlıklar, asker, polis ve devletin tüm kurumlarını kullandı.  Ocak-Nisan döneminde bütçe giderleri yüzde 83,9 artarak 1 trilyon 445 milyar 197 milyon lira olurken, Ocak-Nisan döneminde 382 milyar 496 milyon lira açık vermiştir.

Devlete ait TRT ve AA başta olmak üzere yandaş TV’lerle seçim çalışmalarını yaptı. Millet İttifakı ve Kılıçdaroğlu’nu montaj videolar eşliğinde PKK bunları destekliyor, ülkeyi bölecekler, Apo’yu serbest bırakacaklar, 15 Temmuz darbecilerini serbest bırakacaklar işe yerleştirecekler söylemleri üzerinden yalan ve iftiralara milleti inandırmaya çalıştı” denildi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER