Spor

RAGBİ’DE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDUK

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2022-2023 Okul Sporları Faaliyet Programında yer alan Ragbi Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonasında, Batman Rüzgârı esti.

RAGBİ’DE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDUK
08-06-2023 14:28
08-06-2023 14:30
BATMAN

Denizli ilinde 01-05 Haziran 2023 tarihleri arasında oynanan Ragbi Küçük Kızlar Türkiye finallerinde Kültür Ortaokulu tüm rakiplerini yenerek, şampiyon oldu. Denizli ilinde yapılan Türkiye finallerine 32 takım katılım sağladı.

“RAGBİ’DE YENİ BAŞARILAR GELECEK”

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, Ragbi branşında küçük kızların Türkiye şampiyonluğunun ardından yeni başarılar beklediklerini söyledi.

İl Müdürü Özperk “Öncelikle Kültür Ortaokulunun küçük kız takımını kutlarım. Batman’ı ve okullarını gururla temsil ettiler. Hepsinin alnından öpüyorum. Kurum olarak farklı branşlara yönelmeye ve desteklemeye devam edeceğiz. İlimizde son 3-4 yıldan bu yana özellikle okullarımızda tanınmaya başlayan Ragbi sporunu daha üst seviyelere çıkarmak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

İl Müdürü Özperk, Kültür ortaokulu Müdürünü, Beden Eğitimi Öğretmenlerini, Antrenörlerini ve Türkiye Şampiyonu olan kızları tebrik ettiğini de sözlerine ekledi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER