Yaşam

ASKF’DEN MURAT KAYA’YA PLAKET

ASKF Batman Şube Başkanı Mahmut Akyol ve Yönetim Kurulu üyeleri Teiaş 16. Bölge Müdürü Murat Kaya’ya, spora verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdi.

ASKF’DEN MURAT KAYA’YA PLAKET
08-06-2023 14:31
BATMAN

Teiaş 16. Bölge Müdürlüğünün uzun yıllardan beri amatör branşlara destek verdiğini belirten Murat Kaya, aynı desteklerin artarak devam edeceğini söyledi.  

“GENÇLERİMİZE KARŞI HEPİMİZ SORUMLULUK ALMAK ZORUNDAYIZ”

Teiaş 16. Bölge Müdürü Murat Kaya yaptığı açıklamada “Bünyemizde kurulan amatör takım ile gençlerin spora kazandırılması için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Sadece bizim kulüp değil, bütün kulüpler ve gençler bizimdir. Bizim gibi bütün kurumlar bu memleketin çocuklarına karşı sorumluluk almalıdırlar. Bizler her zaman Batmanlı gençlerimizin ve kulüplerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“SPORA DESTEK ARTMALI”

ASKF Batman Şube Başkanı Mahmut Akyol ise, yeni sezonda Teiaş Bölge Müdürlüğü gibi ilimizin birçok kurumunu spora destek olmaları için girişimde bulunacaklarını söyledi. Başkan Akyol “2022-2023 sezonunu geride bıraktık. Bu sezonda spora maddi ve manevi destek veren herkesi onure ediyoruz. Hepimiz Batmanlı gençlerimiz ve sporun her branşta gelişmesi için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ÇOK OKUNAN HABERLER