USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yerel

TÜZÜN’DEN VALİ CANALP’A TEŞEKKÜR BELGESİ

Batman Valisi Ekrem Canalp, Türkiye Şehit Aileleri ve Gazi Vakfını ziyaret etti.

TÜZÜN’DEN VALİ CANALP’A TEŞEKKÜR BELGESİ
02-02-2023 10:02
Google News

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp, Türkiye Şehit Aileleri ve Gazi Vakfı’nın Batman Şube Başkanı Ferhat Tüzün ve Şehit Gazi yakınlarını ziyaret ederek, Gazi ve Şehit ailelerinin sorun, ihtiyaç ve taleplerini dinledi. Gazi ve şehit yakınları ile bir süre sohbet eden Vali Canalp, her daim yanlarında olduklarını ifade etti.

“ŞEHİT VE GAZİLERİMİZE ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ”

Ziyaret esnasında duygularını dile getiren Vali Canalp “Bugün bu topraklarda özgürce yaşıyor ve şanlı bayrağımızı gururla gönderde dalgalandırabiliyorsak, bunu aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz.” dedi. Vakıf çalışmaları hakkında bilgiler alan ve üyelerle sohbet eden Vali Ekrem Canalp; “ Vatan toprağı için kendilerini feda eden şehit ve gazilerimiz ve onların emaneti aileleri bizlerin baş tacıdır.  Halil Rıfat Paşa’nın ‘Gidemediğin yer senin değildir’ sözünü hatırlatan Vali Canalp “Gidemediğin, ulaşamadığın, dokunamadığın, varlığını hissedemediğin yer senin değildir. Daima Aziz şehitlerimizin emaneti olan Ailelerimizin ve gazilerimizin yanında yer alacağız.” dedi.

ŞEHİT VE GAZİLERE DUA OKUNDU

Türkiye Şehit Aileleri ve Gazi Vakfı’nın Batman Şube Başkanı Ferhat Tüzün “Sayın Valimiz ve üyelerimizle birlikte ziyaret sonunda kahraman şehitlerimizin ruhuna Fatiha okuyup ve dualar ettik. Ziyaretten çok memnun kaldık. Şehit ve Gazi Aileleri Vakıf Başkanı ve üyelerimiz adına Valimiz Sayın Ekrem Canalp’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.” dedi.

Ziyaret sonunda Başkan Ferhat Tüzün, Vali Canalp’a günün anısına ve desteklerinden dolayı teşekkür belgesi takdim etti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
SİZCE BATMAN'IN ÖNCELİKLE ÇÖZÜLMESİ GEREKEN SORUNU HANGİSİDİR?
E-GAZETE TÜMÜ
21 MART 2023 SALI
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ