USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Eğitim

TURAN’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Emekli Memur-Sen Batman İl Başkanı Mehmet Şirin Turan, 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı yayımladı.

TURAN’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
23-11-2022 16:58
Google News

Emekli Memur-Sen Batman İl Başkanı Mehmet Şirin Turan “İnsan yetiştirmek en kutsal ve önemli görevlerden biridir. Bu önemli göreve talip olan ve en zor şartlarda bile hakkıyla görevlerini yerine getiren tüm öğretmenlerimize, rehberlerimize şükranlarımı sunuyorum. Neslimizin emanet edildiği öğretmenlerin, yılda bir sefer bile olsa hatırlanması müspet bir adımdır.

Bu onurlu mesleğin malzemesi insandır. Bulunduğu her ortamda mum misali kendi yanarak etrafını aydınlatan Rehberlerimiz, öğretmenlerimiz, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı ve gençlerimizi, çağımızın gereklerine ve ihtiyaçlarına göre, manevi değerlerimizi benimseyerek özümsemiş bir şekilde yetiştiren, kutlu görevin yılmaz temsilcileridir.

Öğretmenlerimizden beklentimiz, çocuklarımıza ve gençlerimize, düşünmeyi, düşünerek bilgi üretmeyi, araştırmayı, kendine güvenen, Ülkesini ve Milletini seven, değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştirmeleridir

Biz Emekli Memur-Sen olarak, öğretmenlerin kadrinin sürekli takdir edilmesi gerektiğinin inancındayız. Bu maksatla, emekli ve görevinin başında bulunan değerli Rehberlerimizin, öğretmenlerimizin tüm insani ve İslami haklarına kavuştuğu günlere ulaşması ümidiyle bu günün hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
BU HAFTA SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ? (PARTİLER, HARF SIRASINA GÖRE BELİRLENMİŞTİR)
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
02 ARALIK 2022 CUMA
PUAN DURUMU TÜMÜ