USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Spor

SEYİTLER MAHALLESİNDE DOĞALGAZ SEVİNCİ

Batman’ın örnek ve çalışkan muhtarlarından Süleyman Rüzgâr’ın uzun uğraşları sonucunda, mahalle sakinleri doğalgaza kavuştu.

SEYİTLER MAHALLESİNDE DOĞALGAZ SEVİNCİ
06-10-2022 15:09
06-10-2022 18:12
Google News

Seyitler Mahallesinin doğalgaz sorununu çözdükleri için mutlu olduklarını belirten Muhtar Süleyman Rüzgâr, vatandaşlarının her şeyin en iyisini hak ettiklerini söyledi.

Özellikle mahallelerinde doğalgazın getirilmesinde büyük çaba sarf eden ve işlemleri hızlandıran Sibadaş şeflerinden Ahmet Doğan’a teşekkür eden Muhtar Rüzgâr “Mahallemizin doğalgaz sorununu yetkili mercilerimizle birlikte çözüme kavuşturduk. Bu yıl odun ve kömür fiyatları 3-4 katına yükseldi. Odun ve kömür bile doğalgazı geçti. Bu yıl mahalle sakinlerimiz doğalgaz hizmetinden faydalanacak. Daha önce başlanılan ancak bazı nedenlerden dolayı doğalgaz problemi olan sokaklarda ilin mülki amirlerinin desteğiyle çözdük.

Mahallemizde yoğun mesai harcayan Sibadas ekibinden Furkan Aydemir ve Eyüp Özcan’a Seyitler Mahallesi halkı adına teşekkür ederim. Doğalgaz müjdemizin yanı sıra parke taşı döşemesi hizmeti de aralıksız devam edecektir. Bizim için önemli olan, halkımızın hayır duasını almaktır. Kamu kurum ve kuruluşlarımızla birlikte mahallemizin tüm eksikliklerinin bitmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
BU HAFTA SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ? (PARTİLER, HARF SIRASINA GÖRE BELİRLENMİŞTİR)
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
02 ARALIK 2022 CUMA
PUAN DURUMU TÜMÜ

Active Server Pages error 'ASP 0126'

Include file not found

/puan.asp, line 764

The include file 'json/puan_59221_1_3.html' was not found.