USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yerel

REKTÖR DEMİR, ÖĞRENCİLERİ DİNLEDİ

Öğrencilerin taleplerini dinlemek ve hayata geçirmek için onlarla sık sık bir araya gelmeye çalışan Üniversite Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, “Kantin Buluşmaları”  ile öğrencilerle sohbet etti. İlki, 6 Ekim 2022 tarihinde Fen Edebiyat Fakültesi kantininde gerçekleştiren ve farklı zamanlarda diğer birimlerin de kantinlerinde gerçekleştirilecek buluşmada, Rektör Prof. Dr. İdris Demir’e Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Filiz Akbaş da eşlik etti.

REKTÖR DEMİR, ÖĞRENCİLERİ DİNLEDİ
06-10-2022 15:20
06-10-2022 15:21
Google News

REKTÖR DEMİR: “ÖĞRENCİLERİN HER TÜRLÜ FİKRİNİ ÖNEMSİYOR VE DESTEKLEMEYE GAYRET GÖSTERİYORUZ”

Fen Edebiyat Fakültesi kantininde samimi bir ortamda gerçekleşen ve keyifli anların yaşandığı buluşmada öğrencilerle çay içen, sohbet eden ve taleplerini dinleyen Rektör Demir, hayata geçirilmesi muhtemel taleplerin, üniversitemizde kurulan Dilek-Şikâyet komisyonu tarafından değerlendirileceğini dile getirdi. Öğrencilerle sohbetlerinde onlara “ciğerparelerim” diye hitap eden Rektör Demir, öğrenciyi odağına alan bir üniversite olarak öğrencilerin her türlü fikrini önemsediklerini ve desteklemeye gayret gösterdiklerini ifade etti.

REKTÖR DEMİR: “KAPILARIMIZ ÖĞRENCİLERİMİZE HER ZAMAN AÇIKTIR”

Öğrencilerle daha sık bir araya gelmeye çalıştığını belirten Rektör Demir, öğrencilerin geleceği söz konusu olduğunda,  gece gündüz demeden her türlü fedakârlığı yapmaya hazır olduklarını söyledi. Üniversitelerin varoluş sebeplerinin öğrenciler olduğunu kaydeden Rektör Demir, kapılarının öğrencilere her zaman açık olduğunu sözlerine ekledi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. İdris Demir’in kendileriyle oturmasından ve taleplerinin dinlenmesinden memnuniyet duyduklarını belirten öğrenciler, bu buluşmaların öğrencilerin üniversitelerine karşı aidiyet duygusunu yükselteceğini belirttiler.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
BU HAFTA SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ? (PARTİLER, HARF SIRASINA GÖRE BELİRLENMİŞTİR)
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
02 ARALIK 2022 CUMA
PUAN DURUMU TÜMÜ