USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

REAL KONAK HOTEL KARİYER GÜNLERİNDEYDİ

Batman Üniversitesi’nde, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) tarafından yürütülen ‘TRC3 Bölgesinde Genç İstihdamının Teşviki Teknik Destek Projesi’ kapsamında Kariyer Günleri etkinliği düzenlendi.

REAL KONAK HOTEL KARİYER GÜNLERİNDEYDİ
04-10-2022 15:41
04-10-2022 15:42
Google News

Türkiye’nin farklı illerinden katılan 60 sektör temsilcisi, kurdukları tanıtım stantlarında kariyer ve istihdam olanaklarıyla ilgili bilgiler sunarken başarılı bir kariyer elde eden girişimciler de iş kurma fikirlerini hayata geçirirken karşılaştıkları zorlukları ve tecrübelerini öğrenciler ile paylaştı.

Real Konak Hotel yetkilileri stant alanına gelen öğrencilere şirket hakkında bilgi vererek kariyer planlamalarına katkıda bulundu. Kariyer Günleri etkinliği hakkında konuşan Real Konak Hotel Genel Müdürü Sinan Sarı “Batman Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler ile iki gün boyunca çok verimli bir etkinlik gerçekleştirdik. Öğrencilerin kariyer planlamalarına katkıda bulunmak adına otelimizin faaliyet alanları ile ilgili bilgiler verdik. Bu tarz etkinliklerin artırılması gerektiğini düşünüyorum. Bu sayede işverenler ve öğrenciler arasında köprü kurulmuş oluyor. Etkinlikte katkısı olan herkese otelimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
BU HAFTA SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ? (PARTİLER, HARF SIRASINA GÖRE BELİRLENMİŞTİR)
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
02 ARALIK 2022 CUMA
PUAN DURUMU TÜMÜ