USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

MÜJDECİ “ÜLKE TARİHİNDE BİR İLKE İMZA ATIYORUZ”

DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, ülke çapında seçimlere somut ve kapsamlı bir şekilde hazırlanan ilk parti olduklarını belirtti.

MÜJDECİ “ÜLKE TARİHİNDE BİR İLKE İMZA ATIYORUZ”
24-11-2022 14:48
24-11-2022 14:49
Google News

Batman'da da sorunların çözümü için hazırlıklarını tamamladıklarını belirten DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci "Ali Babacan'ın önderliğinde başlattığımız bu harekette seçime somut ve kapsamlı olarak tam anlamıyla hazır olan ilk parti olmanın gururunu yaşıyoruz. Türkiye'yi mutlu çalışanların, mutlu emeklilerin, mutlu gençlerin ve kadınların ülkesi yapmak için çalışmalarımıza hız kesmeyeceğiz.

Ekonomik krizin 6 ayda çözülmesi, enflasyonun 2 yılda tek haneye düşmesi, mutlak yoksulluğun son bulması, yargının bağımsız olması, yolsuzlukların son bulması, görevden haksız yere ihraç edilenlerin görevlerine dönmesi, eğitimdeki vergilerin kaldırılması, internetin gençlere ücretsiz olması, mülakat sisteminin kaldırılması, yaşlı bakım sigorta sisteminin hayata geçirilmesi ve ihtiyacı olan vatandaşlarımıza asgari gelir desteğinin sağlanması ve ülkemizin tarım potansiyelinin artırılması için gübre ve yem parasının yarısının devlet tarafından karşılanması için Kazanan Batman Olsun, Oylar DEVA Olsun diyoruz" ifadelerini kullandı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
BU HAFTA SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ? (PARTİLER, HARF SIRASINA GÖRE BELİRLENMİŞTİR)
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
02 ARALIK 2022 CUMA
PUAN DURUMU TÜMÜ