USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yerel

MHP’Lİ DEMİR“BATSO ADAYLARI DEĞİL, BATMAN KAZANMALI”

MHP Batman İl Başkanı Kerem Demir, 8 Ekim 2022 tarihinde yapılacak olan BATSO (Ticaret ve Sanayi Odası) seçimlerinde adayların değil, kazananın Batman olması temennisinde bulundu. 

MHP’Lİ DEMİR“BATSO ADAYLARI DEĞİL, BATMAN KAZANMALI”
06-10-2022 15:15
Google News

İl Başkanı Kerem Demir “BATSO bu kentin en büyük odası ve dinamiğidir. 4 tane birbirinden değerli Başkan adayı yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Bizlerde takdir ediyoruz. Sandıktan kim çıkarsa çıksın kazanan Batman olmalıdır. Oy kullanacak üyeler, sadece kendilerine değil, bu kentin geleceğine de oy veriyorlar. Amacımız Petrol şehrimizin lobisini güçlendirmek olmalıdır. 8 Ekim’de sandıktan çıkan Başkan adayı ve meclis üyeleri istihdamı artırmak, işsizliği bitirmek, güçlü yatırımcıların ilimize gelmesini sağlamak, ticareti ulusal ve uluslararası platforma taşımak için canla başla çalışmalıdırlar. Yine bu kentin olmazsa olmazları olan sosyal projeler, kültürel, sanatsal, mesleki, eğitici, sportif ve toplumun her kademesine dokunmaları gerekiyor. Seçim öncesi ve sonrası kazanan ve kaybeden bütün adaylar birbirine sarılmalıdır. Yine bu kentin gelişmesi ve kalkınması içinde birbirlerine destek olmalıdırlar” diye konuştu.

MHP Batman İl Başkanı Kerem Demir, BATSO üyelerinin mutlaka seçimlerde oy kullanmaları için sandık başına gitmeleri gerektiğini de sözlerine ekledi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
BU HAFTA SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ? (PARTİLER, HARF SIRASINA GÖRE BELİRLENMİŞTİR)
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
02 ARALIK 2022 CUMA
PUAN DURUMU TÜMÜ