USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

MEZİTLİ HALKINDAN KISMET ÇELİK’E TAM DESTEK

İYİ Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı iş insanı Kısmet Çelik, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

MEZİTLİ HALKINDAN KISMET ÇELİK’E TAM DESTEK
28-03-2023 03:18
28-03-2023 02:19
MERSİN
Google News

Daha önce Mersin il Başkanlığı, Yenişehir ve Toroslar ilçe Başkanlıklarını ziyaret eden Çelik, daha sonra Mezitli İYİ Parti İlçe Başkanı Hüseyin Çelik ve yönetimini ziyaret edip istişarelerde bulundu. Mezitli bölgesinde tanınan Kısmet Çelik, Mersin ilindeki on binlerce kararsız oyları almaya geldiklerini ve bunun için bütün seçmenlerine hizmet sözü vereceklerini söyledi.

“MEZİTLİ HALKININ OYLARINA TALİBİZ”

Mezitli halkının oylarına talibiz diyen İYİ Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı iş insanı Kısmet Çelik “Mezitli benim memleketim gibidir. Buradaki seçmenlerimizin ve destekçilerimizin neler istediğini çok iyi biliyoruz. Bazı siyasi partilerin arasında kararsız kalan on binlerce seçmenimiz var. Allah’ın izniyle onlara vereceğimiz güven ve itibarla oylarına talip olacağız. Bölgemizdeki bütün kararsız oyların adresi mutlaka İYİ parti olacaktır. Mersin’de yapılacak çok işimiz ve hayata geçireceğimiz onlarca projemiz var. Güven, istikrar ve güvenli yarınlarımızın tek teminatı İYİ Partidir” şeklinde konuştu.

“GENÇ VE DENEYİMLİ ADAYLAR DESTEKLENMELİ”

İYİ Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı iş insanı Kısmet Çelik, kendilerini en iyi bir şekilde ağırlayan Mezitli İYİ Parti İlçe Başkanı Hüseyin Çelik ve yönetimine teşekkür etti. Mezitli İYİ Parti İlçe Başkanı Hüseyin Çelik ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, genç ve deneyimli aday adayların mutlaka desteklenmesi gerektiğini söyledi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimlerini Kim Kazanır?
E-GAZETE TÜMÜ
01 ARALIK 2023 CUMA
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ