USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

KAFELERE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Seçim sonrası kazanan Milletvekilliğini kazanan Serkan Ramanlı’nın teşekkür mesajını halka iletmek için HÜDA PAR heyeti kafeleri ziyaret etti.

KAFELERE TEŞEKKÜR ZİYARETİ
29-05-2023 13:12
29-05-2023 13:13
BATMAN
Google News

Teşekkür ziyaretlerinin devamı Diyarbakır Caddesi esnafı ve kafeler oldu. Kafeleri ziyaret eden HÜDA PAR Batman İlçe Başkanı M. Şerif Durmaz ve beraberindeki heyet kafeler sokağında bulunan işletmeleri dolaşarak HÜDA PAR Sözcüsü ve Ak Parti Batman Milletvekili Serkan Ramanlı’nın teşekkür mesajını iletti.

Ziyaretlerden memnun kaldıklarını belirten kimi vatandaşlar Batman’ın makus talihinin Serkan Ramanlı ile değişeceğine inandıklarını söylediler. Batman’da yaşanan sorunların mecliste dile getirileceğine ve sorunların çözüleceğine inandıklarını belirttiler.

Ziyaretler sonrası açıklamada bulunan HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı M. Şerif Durmaz “Milletvekilimiz Serkan Ramanlı'nın teşekkür mektubunu kafelere dağıttık. Serkan beyin selamlarını gençlere ilettik. Gençlerin partimiz ve siyaset anlayışımızla ilgili merak ettiklerini cevapladık. 14 Mayıs seçimleri öncesinde şunu demiştik, eğer biz kazanırsak Batman kazanacak. Evet Batman kazandı, memleket kazandı, gençler kazandı, kadınlar kazandı. Hepimiz kazandık. Artık hizmet zamanı, Batman'ımıza hizmet etmek için durmadan, yorulmadan çalışmayı sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimlerini Kim Kazanır?
E-GAZETE TÜMÜ
22 EYLÜL 2023 CUMA
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ