USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Spor

FORMANIN GELİRİ DEPREMZEDELERE

Batman Valiliği koordinesinde ‘tek ses tek yürek’ sloganıyla depremzedeler yararına kermes düzenlendi.

FORMANIN GELİRİ DEPREMZEDELERE
13-03-2023 10:15
12-03-2023 17:35
Google News

Batman Valiliği tarafından Atatürk parkında depremzedeler için düzenlenen ve üç gün süren Batman Tek ses tek yürek iyilik buluşması dullarla açılırken stantlara ise yoğun gösterilirken 'whoops life kadın spor merkezi' tarafından açılan standındaki formaların açık arttırma usulü ile satışındaki tüm gelirleri depremzedelere bağışlanacak.

Atatürk parkında, Batman valiliği koordinasyonunda düzenlenen 'Tek ses, tek yürek' sloganıyla düzenlenen kermeste Wesley Sneijder'e ait ve birçok futbolcunun ıslak imzalı Galatasaray forması depremzede ailelerin yararına satışa sunuldu. Whoops life kadın spor merkezi işletmecisi Zeynep Kanat “Deprem yaşandıktan hemen sonra sahaya indik ve tüm gönüllülerimiz, ekip arkadaşlarımızla birlikte depremden etkilenen aileler için bizlerde yardım da bulunuyoruz. Eş-dost herkesten bir şeyler topladık, gücümüzün yettiği kadarıyla bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.

Akabinde bir dostumuz İslam Bey elinde iki adet Galatasaray'ın orijinal ve imzalı olduğunu söyledi bize bunu açık arttırma ile satıp gelirinin tamamını Depremzede ailelere bağışlayabileceğimizi söyledi bizlerde sosyal medya üzerinde konuştuk, güzel bir video hazırladık ve sosyal medya üzerinde paylaştık. Akabinde 50 bin liraya açık arttırmaya başladık sonrasında bir teklif aldık formalarımız 60 bin lirada kaldı. Bu kermes olduktan sonra kermeste aynı şekilde açık arttırma ile kaldığımız yerden 60 bin lira üzerinde yeniden satışa sunduk gelirin tamamını depremzedelere bağışlanacak” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
SİZCE BATMAN'IN ÖNCELİKLE ÇÖZÜLMESİ GEREKEN SORUNU HANGİSİDİR?
E-GAZETE TÜMÜ
21 MART 2023 SALI
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ