USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Sağlık

ESNAFLAR %50 SAĞLIK İNDİRİMİ

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Özel Batman Zilan Hastanesi arasında protokol imzalandı.

ESNAFLAR %50 SAĞLIK İNDİRİMİ
29-09-2022 14:01
29-09-2022 15:57
Google News

Protokolle Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na bağlı üyeleri ile birinci dereceden yakınları,  hastaneden indirimli sağlık hizmeti alabilecek.

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, yeni bir sağlık anlaşmasına imza attı. Başkan Çiftçi, Özel Batman Zilan Hastanesi arasında protokol imzalayarak, Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na bağlı üyelerin, özel hastaneden %20 indirimli sağlık hizmeti alabileceğini söyledi.

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Çiftçi ile özel hastanenin temsilcileri arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokol ile Batman Esnaf Odası üyeleri ile birinci dereceden yakınları (anne, baba, eş ve çocukları) özel hastanenin indirimli hizmetlerinden faydalanabilecek. Yapılan anlaşma çerçevesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na bağlı üyeler özel hastanenin hizmetlerinden yüzde 20 indirimli olarak faydalanabilecekler. Bununla beraber Ekim ayı boyunca esnaf üyelerine %50 indirim yapılacağı belirtildi.

Yeni anlaşma hakkında açıklamalarda bulunan Oda Başkanı Çiftçi, “Projelerimiz kapsamında esnafımıza hizmet etmeye devam ediyoruz.  Özel Batman Zilan Hastanesi ile protokol imzaladık. Protokol anlaşması çerçevesinde özel hastanenin indiriminden faydalanmak isteyen oda üyelerimizin, oda kayıt belgesini ibraz etmeleri gerekmektedir. Bunun yansıra Ekim ayı boyunca üyelerimize %50 indirim yapılacaktır. Yapılan anlaşmanın üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
BU HAFTA SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ? (PARTİLER, HARF SIRASINA GÖRE BELİRLENMİŞTİR)
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
30 KASIM 2022 ÇARŞAMBA
PUAN DURUMU TÜMÜ