USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

ERGİN “KAZANAN SENDİKAMIZ OLDU”

Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mehmet Ergin, Cumartesi düzenlenen seçimlere katılan sendika üyelerine teşekkür ederek, 6. Kongre sonucunda oluşacak yeni yönetimi şimdiden tebrik etti.

ERGİN “KAZANAN SENDİKAMIZ OLDU”
03-10-2022 17:48
03-10-2022 17:49
Google News

Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Mehmet Ergin “Cumartesi günü İl Merkezi, Beş ilçemiz ve Üniversite Temsilciliğinde yapılan delege seçimleri ile 6.Kongremizin 1.ayağını gerçekleştirmiş olduk.

Şölen havasında geçen seçimlerde rahatını bozarak yoğun bir katılım sağlayan Sendikamız Eğitim Bir Sen üyesi kıymetli öğretmen kardeşlerime, Memur, şef, yardımcı hizmetli ve diğer tüm emekçilere böylesine özel ve güzel bir günde demokratik hakkını sonuna kadar savunan ve oyunu kullanan bütün üyelerimize, Seçime katılan bütün adaylara Bu seçimlerin gerçekleşmesinde emeği geçen bütün resmi kurumlara ve personellerine, Seçimin sessiz sakin ve huzurlu bir ortamda gerçekleşmesi için mücadele veren tüm kardeşlerime çok teşekkür ederim.

Bugüne kadar inandığımız değerler doğrultusunda hareket ettik. Hiçbir kardeşimizi yarı yolda bırakmadık. Bundan sonraki süreçte de aşk ve şevkle çalışacağız. Kazanan sendikamız olsun.

22 Ekim 2022’de yapılacak olan 6.Olağan Kongremiz sonucunda oluşacak olan yeni yönetime ve kurullara şimdiden başarılar dilerim” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
BU HAFTA SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ? (PARTİLER, HARF SIRASINA GÖRE BELİRLENMİŞTİR)
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
02 ARALIK 2022 CUMA
PUAN DURUMU TÜMÜ