USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Yaşam

“DOSTLAR CADDESİ KÖSTEBEK YUVASINA DÖNDÜ”

Batman’ın Hürriyet Mahallesi Dostlar Caddesi’ndeki yolların son yağışlarla birlikte neredeyse köstebek yuvasına döndüğü ifade edildi.

“DOSTLAR CADDESİ KÖSTEBEK YUVASINA DÖNDÜ”
22-11-2022 13:51
Google News

Bölgedeki vatandaşlar ve esnaflar, Batman’da yürütülen doğalgaz ve elektrik çalışmalarından sonra kazılan yerlere asfalt kaplama yapılmaması nedeniyle caddenin kullanılamayacak hale geldiğini söyledi.

“CADDE KÖSTEBEK YUVASINA DÖNDÜ”

Konu ile ilgili şikayetlerini dile getiren Dostlar Caddesi esnafları yaptıkları açıklamada “Kasım ayı içinde ev ve işyerlerine doğalgaz ulaştırılması amacıyla yollarımız kazıldı. Doğalgaz abone çalışması tamamlandıktan sonra kazılan yerlere asfalt yama yapmadılar. Kazılan yollar, sadece asfalt yama doldurulup bırakıldı. Son günlerde yağan yağmurlarla birlikte cadde adeta köstebek yuvasına döndü. Yollarda derin çukurlar oluştu. Burası Batman’ın en yoğun kullanılan caddelerinden birisi. Acilen caddedeki bu sorunun çözülmesi gerekiyor. Şu anda Dostlar Caddesi’nde özellikle araçla hareket etmek neredeyse imkansız hale geldi. Yaya veya araçla hareket etmek çok zor” dediler.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
BU HAFTA SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ? (PARTİLER, HARF SIRASINA GÖRE BELİRLENMİŞTİR)
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
02 ARALIK 2022 CUMA
PUAN DURUMU TÜMÜ