USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

DEMİRHAN “BATMAN’A HİZMET İÇİN SÖZ VERDİK”

BATSO İstişare Grubu Başkan Adayı Bayram Demirhan “Batman’a hizmet etmek için söz verdik” şiarıyla yola çıktıklarını ve 8 Ekim 2022 günü kazananın Batman olacağını söyledi. 

DEMİRHAN “BATMAN’A HİZMET İÇİN SÖZ VERDİK”
02-10-2022 22:41
Google News

BATSO İstişare Grubunun kırmızı oy pusulasıyla seçimlere gireceğinin altını çizen Demirhan, güçlü ve donanımlı bir ekiple yola çıktıklarını söyledi. ‘Seçim öncesi kentimiz, halkımız, üyelerimiz ve yarınlarımız için verdiğimiz bütün sözlerimizin arkasındayız’ diyen İstişare Grubu BATSO Başkan adayı Bayram Demirhan “Projelerimizi tüm bileşenlerimizle birlikte hayata geçireceğiz. 7 grubun yedisinde de iddialı ve kararlıyız. Batman için projelerimiz, hayallerimiz, düşüncelerimiz ve kentin kalkınması için uzun bir yolumuz var. Onun için 8 Ekim 2022 günü bu kentin yarınları ve geleceği için üyelerimiz oylarını kullanacaktır. BATSO sıradan bir oda değildir. Bu kentin yüz akı, yarını, geleceği, yatırım merkezi, sporun, kültürün, sanatın güvencesi, işsizlerimizin iş umudu ve kısacası bu kentin her şeyidir. 

Onun için üyelerimiz oy kullanırken pusulalarının rengi kırmızı, gönülleri rahat ve huzurlu olsun. Bizler bu memleketin evlatları olarak, daha çok çalışacağımıza ve hizmet edeceğimize dair söz verdik. Hiç kimse bizi bu yolumuzdan alıkoyamaz. Onun için BATSO’da bu kente en iyi hizmeti vermek için üyelerimizden ‘İstişare Grubumuza’ oy vermelerini istiyoruz” diye konuştu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
BU HAFTA SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ? (PARTİLER, HARF SIRASINA GÖRE BELİRLENMİŞTİR)
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
30 KASIM 2022 ÇARŞAMBA
PUAN DURUMU TÜMÜ