USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

CELİL DEMİR "BATSO İŞ DÜNYASININ SEÇİMİDİR"

BATSO Başkan Adayı Celil Demir önderliğinde Değişim ve Yenilik Grubu basın ile bir araya geldi.

CELİL DEMİR "BATSO İŞ DÜNYASININ SEÇİMİDİR"
25-09-2022 15:31
25-09-2022 15:52
Google News

Basın kahvaltısında konuşan BATSO Başkan Adayı Celil Demir, BATSO seçimlerinin siyasi bir seçimin olmadığını söyledi ve ekledi “Önümüzde Batman iş dünyası için son derece önemli bir seçim var. Bu seçimin sanayicilerimizin sorunları ve Batman sanayisinin gelişmesi dışında başka bir gayesi yoktur”

CELİL DEMİR “YEDİ GRUPTA DA İDDİALIYIZ”

8 Ekim’de yapılacak Batman Ticaret ve Sanayi Odası’nın başkan adaylarından Celil Demir, kahvaltılı basın toplantısında açıklama yaptı.

Her üyeyi 8 Ekim’deki seçimde oy kullanmaları için davet eden Celil Demir, “Seçime artık sayılı günler kaldı. Her üyenin iradesini sandığa yansıtmasını istiyoruz. Önümüzdeki seçimin siyasi bir seçim olmadığının altını çizmekte yarar var. Bu seçim Ticaret ve Sanayi Odası seçimidir. Her üyenin kararına da her kesimin saygı göstermesi gerekiyor. Biz yaklaşan seçimde, 7 grupta da nitelikli ve güçlü adaylarla seçime gidiyoruz. Tek hedefimiz var, BATSO üyelerimize ve Batman halkına hizmet etmektir. Şehrimizin kazanması gelişmesi ve kalkınması için gündeme getirdiğimiz her projeyi de hayata geçireceğimizden kimsenin endişesi olmasın. Bu seçimin kazananı Batman olacak. Bizler de Değişim ve Yenilik Grubu olarak her kesimden, her görüşten üyemizin oyuna talibiz” dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
BU HAFTA SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ? (PARTİLER, HARF SIRASINA GÖRE BELİRLENMİŞTİR)
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
02 ARALIK 2022 CUMA
PUAN DURUMU TÜMÜ