USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ekonomi

BATÜ’DE PROMOSYON ANLAŞMASI YAPILDI

Kurum içi halkla ilişkiler faaliyetlerine önem veren ve bu doğrultuda personelinin de ihtiyaçlarını hep göz önünde tutan Batman Üniversitesinde çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

BATÜ’DE PROMOSYON ANLAŞMASI YAPILDI
18-11-2022 17:31
Google News

Günün getirdiği ekonomik güçlükler nedeniyle personelinin refahını düşünen üniversitede imzalanan protokol kapsamında maaş promosyonları kurum personelinin hesaplarına yatırıldı.

Üniversitede kurulan komisyon tarafından gerekli görüşmelerin yapılması sonucunda Yapı Kredi Bankası AŞ. Batman Şubesi arasında imzalanan protokole istinaden maaş promosyonları kurum personelinin hesabına yatırıldı.

Yapılan Üniversite Senato Toplantısına katılan Yapı Kredi Bankası AŞ. Batman Şubesi Müdürü Murat Şimşek, yaptığı açıklamada üniversitemiz yönetiminin olumlu yaklaşımlarının etkisi ile sürecin tamamlandığını dile getirdi.

Maaş promosyonu ödemeleri ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Üniversite Rektörü Prof. Dr. İdris Demir, bu süre zarfında Rektörlük bünyesinde oluşturulan komisyonun banka yetkilileri ile diplomatik, düzeyli, sistematik ve beşeri ilişkiler kurmasıyla sürecin olumlu bir şekilde tamamlandığını belirtti.

Rektör Demir açıklamasında “Batman Üniversitesi yönetimi olarak her bir personelimizin elde edeceği kazanımları önemsiyoruz ve komisyonumuz marifetiyle personelimizin ekonomik imkânlarına katkıda bulunma isteğimiz olumlu sonuçlanmıştır. Sürecin elde olmayan nedenlerle akamete uğradığı zamanlar olmuştur ancak bu süre zarfında her iki kurum yetkilileri ilişkileri en profesyonel şekilde yürütmüştür. Yoğun ve ısrarlı çabalarımız banka yetkilileri tarafından olumlu karşılanmıştır. Bu gün ise personelimizin hesabına promosyon ödemeleri yapılmıştır. Bu vesileyle tüm personelimize sürecin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
BU HAFTA SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ? (PARTİLER, HARF SIRASINA GÖRE BELİRLENMİŞTİR)
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
02 ARALIK 2022 CUMA
PUAN DURUMU TÜMÜ