USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ekonomi

BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN ESNAF İÇİN BANKA ANLAŞMASI

Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Türk Ekonomi Bankası (TEB) arasında protokol imzalandı. Protokolle Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na bağlı üyelere EFT, Havale, kredi kartı işlem ücreti ve Pos kesintileri gibi bir çok işlemde ayrıcalık tanınacak.

BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN ESNAF İÇİN BANKA ANLAŞMASI
08-03-2023 13:50
08-03-2023 13:52
Google News

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, yeni bir anlaşmaya imza attı. Başkan Çiftçi, Türk Ekonomi Bankası ile protokol imzalayarak, Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na bağlı üyelerin EFT, Havale, kredi kartı işlem ücreti ve Pos kesintileri gibi bir çok işlemde ayrıcalıklı hizmeti alabileceğini söyledi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, “Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak üyelerimizin daha rahat, bol kazançlı ve stresten uzak bir şekilde ticaretlerini yapmaları için aralıksız çalışmalar yapıyoruz ve anlaşmalar imzalıyoruz. Esnafımızın çıkarları için anlaşmalar yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Daha önce birçok kurumla anlaşmalar imzaladık. Şimdide Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile esnafımızın yüzünü güldürecek ve rahatlatacak bir anlaşmaya imza attık.

Yaptığımız anlaşmayla beraber üyelerimiz hesap işletim ücreti, EFT, Havale ve kredi kartı ücretinden muafiyeti olacaktır. POS cihazından ertesi gün hesaba geçen kesinti farkı 0,89 olacaktır. Bunun dışında POS cihazı bloke süreside 20 gün olacaktır. Üyelerimiz, Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ndan alacağı güncel tarihli faaliyet belgesi ile Türk Ekonomi Bankası’na (TEB) gidip başvurularını yapabilirler. Üyelerimize hayırlı olsun. Esnafımız ve İlimiz için elimizden ne geliyorsa yapacağız ve çalışmalarımız devam edecektir” ifadelerini kullandı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
SİZCE BATMAN'IN ÖNCELİKLE ÇÖZÜLMESİ GEREKEN SORUNU HANGİSİDİR?
E-GAZETE TÜMÜ
21 MART 2023 SALI
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ