USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

BAKAN YARDIMCISI DÖNMEZ’DEN REKTÖR DEMİR’E ZİYARET

Bölgesinden başlayarak ülkesine fayda sunacak çalışmaları hayata geçirmeye çalışan Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir’i, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Dr. Çetin Ali Dönmez ziyaret etti.

BAKAN YARDIMCISI DÖNMEZ’DEN REKTÖR DEMİR’E ZİYARET
22-09-2022 16:19
22-09-2022 16:21
Google News

Merkez Kampüs Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Demir, Batman Üniversitesinin çalışmaları hakkında Bakan Yardımcısı Dönmez’e bilgi verdi.

Batman Üniversitesinin akademik ve fiziki gelişiminin yanı sıra ulusal ve uluslararası projeleri hakkında bilgi veren Rektör Demir, yakın zamanda faaliyete geçecek olan Batman Teknokent binası ile alanında öncü çalışmalar yapılabileceğini kaydetti.

Üniversite-sektör buluşmaları ile öğrencilere alanlarında uzmanlık kazandırılması, hem öğrencilerin istihdamı hem de firmaların nitelikli çalışan ihtiyacını gidermek için önemli projeler yürüttüklerini anlatan Rektör Demir, aynı zamanda enerji alanda ihtisaslaşan bir üniversite olarak bölgesel kalkınmaya destek sunduklarını dile getirdi.

Bakan Yardımcısı Dönmez ise Batman Üniversitesinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade ederek misafirperverlikleri için Rektör Demir’e teşekkür etti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
BU HAFTA SEÇİM OLSA HANGİ PARTİYE OY VERİRSİNİZ? (PARTİLER, HARF SIRASINA GÖRE BELİRLENMİŞTİR)
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
07 EKİM 2022 CUMA