gap başlık

logo

FİRARİ ŞAHISLARA OPERASYON!

FİRARİ ŞAHISLARA OPERASYON!

Batman İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ekipleri aranan şahısların yakalanması için yürüttüğü çalışmalarını sürdürüyor.

HAYVAN HIRSIZLIĞI YAPAN ŞAHIS YAKALANDI

Tilmerç Mahallesinde sorgusu yapılan B.İ. isimli şahsın, Mersin İlamat ve İnfaz Bürosunca suç işlemek amacıyla örgüt kurma suçu, Mersin Asliye Ceza İlamat Masasınca hükümlü veya tutuklunun kaçması suçu, Mersin Asliye Ceza İlamat Masasınca barınak yerlerinde bulunan büyük veya küçükbaş hayvan hakkında hırsızlık suçlarından toplam 3 dosyadan aranma kaydı olduğu ve 19 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası olduğu tespit edildi.

HIRSIZLIK ZANLISI YAKALANDI

Seyitler Mahallesinde sorgusu yapılan R.G. isimli şahsın, Batman İlamat ve İnfaz Bürosunca bina içinde muhafaza altına alınmış olan eşya hakkında hırsızlık suçundan, Diyarbakır 5. Asliye Ceza Mahkemesince elde veya üstte taşınan eşyayı özel beceri ile almak suretiyle hırsızlık suçundan olmak üzere toplam 5 dosyadan arandığı ve 13 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası olduğu belirlendi.

YANKESİCİLİKTEN ARANAN ŞAHIS YAKALANDI

Seyitler Mahallesi’nde operasyonda yakalanan M.G. isimli şahsın, Batman İlamat ve İnfaz Bürosunca elde veya üstte taşınan eşyayı özel beceri ile almak suretiyle hırsızlık suçundan toplam 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası olduğu belirlendi.

ASKER KAÇAĞI YAKALANDI

Kültür Mahallesinde yapılan operasyonda yakalanan A.A. isimli şahsın, İskenderun İlamat ve İnfaz Bürosunca askeri ceza kanununa muhalefet suçundan toplam 1 ay 25 gün kesinleşmiş hapis cezasına hükümlü olduğu belirlendi.

Operasyonlarda yakalanan 4 şahıs, cezaevine teslim edildi.

Share
278 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ