gap başlık

logo

“ENGELSİZ YÜREKLER YALNIZ BIRAKILDI”

“ENGELSİZ YÜREKLER YALNIZ BIRAKILDI”

Türkiye Bedensel Engelliler spor Federasyonu tarafından düzenlenen 2020-2021 Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi’nde müdahale eden takımımız yalnız bırakıldı.

Konu ile ilgili olarak konuşan Batman Engelliler spor kulübü Başkanı Nasreddin Kaya “Batman Engelliler Spor Kulübü takımı olarak 1550 Km Otobüsle yol kat ederek bütün zorluk ve sıkıntılara rağmen ilimizi engelli sporu dalında Türkiye arenasında temsil etme gayreti ve değer katma çabası içerisinde olduk ”

Kaya “Kapitalist sistemin içerisinde sporumuzu severek yapıyoruz. Nereye kadar sürdürebiliriz onu bilmiyoruz. Tüm takımların bir arada olduğu turnuvada ne kadar kimsesiz olduğumuzu iliğimize kadar hissedebiliyoruz. Yalova ve Bursa illerinde devam eden turnuvada ilimizi başı dik onurlu bir şekilde tanıtımına katkı sunmaya çalışıyoruz. Kamuoyuna soruyoruz böyle bir etkinliğin maliyeti ne kadar olur? Her gün kocaman resimler kocaman ballanmış yazılar hariç. Bir gerçeği daha gördük. Engelliler Yalnız Bırakıldı. Lafla gemi yürümüyor” dedi.

Share
1042 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ