logo

EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

EKİM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Batman Ticaret ve Sanayi Odası, Ekim ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Ercan Ekinci’nin başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıya Batman/Siirt Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Bölge Odası Başkanı Hayrettin Başaran ve yönetimi onur konuğu olarak katılım sağladı. Meclis Başkanı Ercan Ekinci, 2021-2022 döneminde yapılan ve yapılacak olan oda faaliyetleri hakkında Meclis üyeleriyle istişarede bulundu.

Yeni eğitim-öğretim yılında Protokol Yürütme Kurulu kapsamında Proje Okulu Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden 5 öğrenciye BATSO’da, 30 öğrenciye de üretici firmalarda stajyer olarak çalışma imkânı sağlandığını belirten Ekinci, Sosyal sorumluluk projesi kapsamında her yıl düzenli olarak mont yardımı yapılacağını söyledi.

SMMMO Başkanı Hayrettin Başaran ise Batman/Siirt Mali Müşavirler Odası olarak iş insanlarına şirketlerin kurumsal yapılarının oluşturulması şehrimizin ve ülkemizin ekonomisinin gelişiminin önemini vurguladı. Başara, şirketlerde kurumsal yapının oluşturulmasında yapılması gerekenler, işletmelerde muhasebe ve mali müşavirlerin önemi, batmanın sosyo ekonomik yapısı ile ilgili konularda fikir alışverişinde bulunuldu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ