gap başlık

logo

EĞİTİMCİLERE DRAMA TEKNİKLERİ KURSU

EĞİTİMCİLERE DRAMA TEKNİKLERİ KURSU

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran ‘Eğitimde Drama Teknikleri Kursu’nu ziyaret edip kursa katılan öğretmenlere başarı diledi.

Batman Anadolu Lisesinde açılan ‘Eğitimde Drama Teknikleri Kursu’na ilimiz merkez ve ilçelerinde görev yapan öğretmen ve idareciler olmak üzere 60 eğitimci katılıyor. Şırnak Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ömer Nayci ve Eğitici Öğretmen Selda Doğan 28-22 Kasım tarihleri arasında katılımcılara  ‘Eğitimde Drama Teknikleri Kursu’ verecekler. Kursun verildiği Batman Anadolu Lisesini ziyaret eden Müdür Mahmut Kurtaran kurs ile ilgili idarecilerden bilgi aldı. Daha sonra sınıfları ziyaret eden Kurtaran kursa katılan öğretmen ve idarecilere başarı diledi.

Müdür Kurtaran: “Değerli öğretmen arkadaşlarım hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında göreceğiniz drama eğitimin verimli bir şekilde geçirmenizi arzu ediyoruz. Eğitimin verilmesi için ilimize gelen değerli hocalarımıza da teşekkür ediyorum “ diye konuştu. İl Milli Eğitim Müdür Kurtaran’a ziyaretinde Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Naci Şemdinoğlu eşlik etti.

Eğitimcilere Drama Teknikleri Kursu

Share
373 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ