gap başlık

logo

DEVA Partisi Batman il başkanı Av. Melik Müjdeci; “İktidara Talibiz…”

DEVA Partisi Batman il başkanı Av. Melik Müjdeci; “İktidara Talibiz…”

“İktidara Talibiz…”

DEVA Partisi Batman il başkanı Av. Melik Müjdeci, beraberinde merkez ilçe başkanı Şehmus Yılmaz ve parti kurmaylarıyla birlikte gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Son derece samimi ve sıcak bir ortamda geçen nezaket ziyaretinde gazetemize açıklama yapan il başkanı Melik Müjdeci; “ Biz Deva Partisi olarak ülkenin yönetimine ve iktidarına talibiz. Batman olarak ta Allah’ın izni ve seçmenlerimizin teveccühü ile çok ciddi bir oy potansiyeline ulaşacağımıza inanıyoruz.

Partili ve gönüllü dostlarımızla birlikte hep sahada olacağız, halkımızı dinleyeceğiz, sorunları yerinde tespit edip çözümler üreteceğiz. Bu konuda iddialıyız, kendimize inanıyor ve güveniyoruz. İnşallah hem ülke olarak, hem de Batman olarak DEVA partisinin iktidarıyla birlikte müreffeh günlere hep birlikte ulaşacağız.” Dedi.

İl başkanı Melik Müjdeci, ilkler doğrultusunda yeni bir anayasa ve güçlendirilmiş parlamenter sistemini benimseyen her partiyle görüşebileceklerini açıklarken, Pazartesi gününden itibaren de Batman’da yeni parti binasında halka hizmet vereceklerini ve kapılarının her kesime ve her kese sonuna kadar açık olduğunu sözlerine ekledi.

Share
524 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ