gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

BİLİCİ, YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Kozluk Kaymakamı Osman Bilici, Duble yol ve köprü yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Kozluk çıkışında bulunan 2,5 kilometrelik bölünmüş duble yol ve pisyar köprüsü yapım çalışmalarında, kamulaştırma sonucu yaşanan sorunlar ve başlayan hukuki sürecin tamamlanmasıyla durdurulan bölünmüş duble yol ve köprü yapım çalışmasına yeniden başlandı.

Kaymakam Osman Bilici, Diyarbakır-Batman-Bitlis 44 kilometrelik bölünmüş duble yol ve köprü yapım projesi kapsamında ilçe çıkışında yapımı devam eden 2,5 kilometrelik bölünmüş duble yol ve pisyar köprüsü yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

İlçe Jandarma Komutanı Selim Kasacı ve İlçe Emniyet Müdürü Vekili Yunus Yıldız ile birlikte pisyar köprüsüne giderek bölünmüş duble yol ve köprü yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Kaymakam Bilici, yüklenici firma ve teknik personellerden yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Kozluk’tan geçen Diyarbakır-Batman-Bitlis karayolunun, hem bölge hem de uluslararası karayolu olması nedeniyle oldukça önemli bir yere sahip olduğunu belirten Kaymakam Bilici; 2,5 kilometrelik bölünmüş duble yol ile pisyar köprüsünün en kısa zamanda tamamlanarak ulaşıma açılacağını söyledi

Bilici, Yol Çalışmalarını İnceledi

Share
364 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ