logo

BESO’DAN ESNAFLARA YENİ BİR HİZMET

BESO’DAN ESNAFLARA YENİ BİR HİZMET

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Özel Batman Yaşam Hastanesi  arasında protokol imzalandı. Protokolle Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na bağlı üyeleri ile birinci dereceden yakınları,  hastaneden indirimli sağlık hizmeti alabilecek.

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, Batman’da faaliyet gösteren Özel Batman Yaşam Hastanesi  arasında protokol imzaladı. Protokolle Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na bağlı üyeler, özel hastaneden %20 indirimli sağlık hizmeti alabilecek.

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Çiftçi ile özel hastanenin temsilcileri arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokol ile Batman Esnaf Odası üyeleri ile birinci dereceden yakınları (anne, baba, eş ve çocukları) özel hastanenin indirimli hizmetlerinden faydalanabilecek. Yapılan anlaşma çerçevesinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na bağlı üye firmalar özel hastanenin hizmetlerinden yüzde 20 indirimli olarak faydalanabilecekler.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Oda Başkanı Çiftçi, “Protokol anlaşması çerçevesinde özel hastanenin indiriminden faydalanmak isteyen oda üyelerimizin, oda kayıt belgesini ibraz etmeleri gerekmektedir. Bunun yanı sıra başka özel hastaneler ile görüşmelerimizde devam etmektedir. Yapılan anlaşmanın Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ