logo

BAŞKAN GÜR’DEN KÖROĞLU’NA ZİYARET

BAŞKAN GÜR’DEN KÖROĞLU’NA ZİYARET

AK Parti Batman İl Başkanı A Akif Gür ve beraberindekiler İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç’ı ziyaret etti.

Ziyarette Batman’ın güvenlik tedbirleri ve sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Kentteki huzur ve güvenlik çalışmalarının değerlendirildiği ziyarette İl Emniyet Müdürü Kıraç, ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederken, başkan Gür ise Kıraç’a başarılar diledi.

Batman’ın ülkemizin en huzurlu şehirlerinden biri olduğuna dikkat çeken Başkan Gür, emniyet teşkilatının ülkenin huzur ve güvenliği için önemine işaret etti.

İl Başkanı Gür “AK Parti olarak her zaman polisimizin yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Hem ilimizde hem de ülke genelinde huzurun ve güvenliğin sağlanması noktasında emniyet teşkilatımızla birlikte hareket etmeli ve onlara yardımcı olmalıyız. Biz AK Parti Batman İl teşkilatı olarak, ilimizin güvenliği ve huzuru konusunda ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğumuzu özellikle belirtmek istiyorum. Batman bugün Türkiye’nin en güvenilir şehirleri arasında yer alıyor. Asayiş oranlarında da bir düşüş söz konusu. Tabi bu durum bizi gururlandırıyor. Şüphesiz burada en büyük emek güvenlik güçlerimizin. Kendilerini bu anlamda da kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ