logo

BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN ESNAFLARA ZİYARET

BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN ESNAFLARA ZİYARET

Esnaf ziyaretlerine devam eden Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, Batman Ulu Camii Sokağı ve civarı esnafını ziyaret etti.

Esnaf ziyaretlerine devam eden Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, Batman Ulu Camii  Sokağı ve civarında bulunan esnaflarını ziyaret etti. Esnafların sorun, talep ve önerilerini hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundular.

Esnaflar, bayramın yaklaşmasıyla kalabalıktan faydalanan hırsızların çoğaldığını bunun önüne geçilmesi için güvenlik görevlilerinin ve devriye sayılarının arttırılmasını talep ettiler. Ulu Camii Sokağı’na yeni yapılan yağmur suyu oluğunun alışveriş için gelen vatandaşlara özellikle bayanlara çok sıkıntı oluşturduğunu birçoğunun oluğa takılarak ayaklarını burktuklarını, düştüklerini veya sakatlıklara sebebiyet verdiğini bundan dolayı düzeltilmesi gerektiğini ilettiler.

Başkan Çiftçi, yağmur suyu oluğu konusuyla ilgili hemen girişimlerde bulunarak belediyeden yetkili bir mühendis ile girişimlerde bulunarak nasıl düzeltme yapılabileceği görüşüldü.

Ulu Camii Sokağı ve civarında ki esnaflar, samimi anların yaşandığı ziyaretlerden duydukları memnuniyeti belirterek Başkan Çiftçi’ye ilgilerinden dolayı esnafların sorunlarını yerinde dinlediği için, teşekkür ettiler. Misafirperverliklerinden dolayı esnaflara teşekkür eden Başkan Çiftçi, hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulundu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ