logo

BAKAN DANIŞMANI GÜLTEKİN BATMAN’DAYDI

BAKAN DANIŞMANI GÜLTEKİN BATMAN’DAYDI

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Danışmanı Prof. Dr. Nihat Gültekin, bir dizi program için Batman’daydı.

Batman’da Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’i makamında ziyaret eden, Prof. Dr. Nihat Gültekin il genelindeki spor tesisleri, gençlik merkezleri, Yurt binaları ve önümüzdeki süreçte yapılması planlanan yeni yatırım ve projeler hakkında bilgi aldı.

“BATMAN’I SPOR KENTİ YAPACAĞIZ”

Petrol Kenti Batman’ı aynı zamanda spor kenti yapmaya karalı olduklarını belirten Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Danışmanı Prof. Dr. Nihat Gültekin; “Batman’ın yeri her zaman yanımızda farklı olmuştur. Bu konuda da üzerimize düşen ne varsa yapıyor ve yapmaya devam edeceğiz.

İl Müdürlüğümüzün çalışmalarını yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz. Hepimizin ortak amacı gençlerimizi hizmetlerimizden en iyi bir şekilde faydalanmalarını sağlamaktır.

Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu bölgemize büyük önem ve destek veriyor. Bizlerde imkânlarımızı seferber ederek Batman başta olmak üzere bölgemizi sporla kalkındırmaya gayret gösteriyoruz.

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Mehmet Şafi Özperk’i ve ekibini canı gönülden tebrik ederim” diye konuştu.

Yapılan ziyarette Yurt Hizmetleri Müdürü Nurettin Gültekin ve Yurt Hizmetleri Şube Müdürlerinden Kadri Gümüş’te hazır bulundu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ