logo

AKBAŞ “AVANTAJIMIZI KAYBETMEK İSTEMİYORUZ”

AKBAŞ “AVANTAJIMIZI KAYBETMEK İSTEMİYORUZ”

Petrolspor kulüp başkanı A.Vahap Akbaş, gazetemize nezaket ziyaretinde bulunarak takım hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

İlk yarıda elde ettikleri 8 puanlık farklı avantajı, sezon sonuna kadar korumak istediklerini belirten Akbaş, şampiyonluk yolunda önlerine çıkacak her türlü zorlukları aşabilecek konumda olduklarını söyledi.

“TAKIMIN İSKELETİNİ BOZMAYACAĞIZ…”

Transfer konusuna da değinin kulüp başkanı A.Vahap Akbaş “Takımın iskeletini bozmadan bazı eksik gördüğümüz mevkiler için teknik heyetin raporu doğrultusunda bazı transfer görüşmelerimiz var. Tabi bu konuda ince eleyip sık dokuyoruz.  Anlaşma sağlamamız halinde en kısa zamanda bu isimleri Batman spor kamuoyuna açıklayacağız” dedi.

“PETROLSPOR SAYIN VALİMİZE MİNNETTARDIR…”

Batman Valisi Hulusi Şahin’in Petrolspor’a maddi ve manevi her konuda çok ciddi katkılar sunduğunun altını çizen Akbaş, Petrolspor kulübü ve Batman spor kamuoyu olarak vali Hulusi Şahin’e minnettar olduklarını söyledi.

“İKİCİ YARI HAYIRLI OLSUN…”

Cumartesi günü sezonun ikinci yarısının başlayacağını belirten kulüp başkanı A.Vahap Akbaş; “Başta kulübümüz olmak üzere ikinci yarının tüm takımlara kazasız, belasız ve sakatlıklardan uzak hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu hafta sonu Bursa deplasmanından mutlak puan veya puanlar almak için sahaya çıkacağız. Artık her maç bir final gibi önem arz ediyor. Takım olarak herkes bunun farkında. İnşallah sezon sonunda hedeflediğimiz şampiyonluğa ulaşacağız” dedi.

Share
261 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ