gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

Ziver Özdemir; “ Huzurlu Ve Barış İçerinde Bir Seçim Olsun…”

Ak Parti Batman 1. sıra Milletvekili Adayı Ziver Özdemir, gazetemize önemli ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Mansur Obut’la telefonda görüşen Ziver Özdemir; “Genel merkezimizin ve Batman il teşkilatımızın takdiri ve teveccühüyle 24 Haziran seçiminde birinci sıradan aday gösterildim. Şahsıma duyulan güven ve verilen destekten dolayı emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Bildiğiniz gibi seçime kısa bir süre kaldı. Biz parti olarak bu süreyi en iyi şekilde kullanıp sahada olacağız. Geçmişte yaşadığım tecrübelerimi bu seçimde en iyi şekilde değerlendireceğiz.

Seçimde en iyi sonucu alabilmek için gece gündüz demeden partili arkadaşlarımızla birlikte el ele vererek çalışacağız. En büyük amacımız seçimin sıkıntısız, huzurlu ve barış içerisinde geçmesidir. Biz buna oldukça dikkat edeceğiz.” Dedi.

Batman ile ilgili var olan projelerin tamamlanması için takipte olacaklarını sözlerine ekleyen deneyimli siyasetçi Ziver Özdemir, yeni yatırımlar içinde geniş kapsamlı bir toplantı düzenleyeceğini açıkladı.

Ankara’da Ak Parti genel merkezinde yapılacak olan tanıtım toplantısının ardından tüm adayların Cuma günü Batmana gelerek seçim çalışmalarına başlanacağı öğrenildi.

Share
1353 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ