gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

YAZ KURSLARI 12 BİN 80 ÖĞRENCİNİN KATILIMIYLA SONA ERDİ

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki İl Spor Merkezlerinde açılan yaz spor kursları, 26 dalda 12 bin 80 öğrencinin katılımıyla sona erdi. 19 Mayıs Sentetik futbol sahaları, 19 Mayıs Spor Salonu, Çok Amaçlı Spor Salonu, Kapalı yüzme havuzu, portatif yüzme havuzu, atletizm pisti, Aydınkonak semt sahası ve daha birçok okulun spor salonlarında verilen kurslar verimli geçti.

VALİLİK DESTEKLEDİ

Yaz kurslarına katılım sağlayan öğrencilerin boş zamanlarını verimli geçirdiğini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren, başvuruları her yıl artıracaklarını söyledi. İl Müdürü Eren;  “Bütün kurslarımızda olduğu gibi yaz kurslarımızda da Sayın Valimiz Hulusi Şahin’in büyük destekleri oluyor. Bu yaz 26 dalda verdiğimiz kurslarımızı İl Özel İdaresi ve Halk eğitim Merkezi ile koordineli bir şekilde yaptık. Farklı branşlarda istediğimiz sayıya ulaşmak bizleri son derece mutlu etmiştir.  Çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.” diye konuştu.

“HEDEF YENİ MİLLİ SPORCULAR”

İl Spor Merkezleri yaz kurslarına çeşitli branşlarda yetenekli ve başarılı olanların antrenmanlarının devam edeceğini belirten Gençlik ve Spor il Müdürü Halil Eren, hedeflerinin Milli Sporcular kervanına yenilerini katmak olduğunu söyledi. İl Müdürü Eren; “Batman olarak sporun başkenti olmaya devam edeceğiz.  Daha önce belirli branşlarda Milli sporcumuz vardı. Şimdi ise, hemen hemen tüm branşlarda ve farklı kategorilerde milli gururlarımız var. Batman her şeyin daha iyisini hak ediyor.” diye konuştu.

Yaz Kursları 12 Bin 80 Öğrencinin Katılımıyla Sona Erdi

Share
597 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ