gap başlık
izgi-otel-yeniii-2

logo

Yaşar; “Hastane Arazisini Meclise Taşıyacağız…”

CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar, son günlerde Batman gündemini meşgul eden yapılması planlanan 400 yataklı yeni hastanenin yeri konusunda önemli ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.

CHP Batman İl başkanı Hüseyin Yaşar yaptığı yazılı açıklamada; “Önceki gün sosyal medya hesabında son derece önemli ve iddialı açıklamalar yapan ve AK Partide il başkan yardımcılığı yapmış ve halen belediye meclis üyesi olan Sayın Abdülkadir Polat’ın açıklamalarını okudum. Bu açıklamalar yerel medyamızda da işlendi, değerlendirmeler yapıldı.

Bu açıklamaları son derece önemsiyorum ve araştırılması gerektiğine inanıyorum. Bu açıklamada Sayın valinin gerek yeni hastanenin yeri konusunda ve gerekse hastanenin 2018 yatırım planının da olup olmadığını kamuoyuna açıklamasını bekliyoruz. Biz bu konunun kesinlikle takipçisi olacağız. Gerekirse partimiz bu konuyu meclis gündemine taşıyacaktır. CHP olarak Batman üzerinde hiç kimseye rant ve bireysel çıkar elde edecek oluşumlara kimler olursa olsun asla müsaade etmeyecektir.

Sayın Baki Polat’ın da elindeki tüm bilgi ve belgeleri ilgi kurumlara vermesini ve iddia ettiği üstü kapalı kurum, kuruluş ve şahısları kamuoyuna açıklamasını bekliyoruz” dedi.

Share
1405 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ