gap başlık

logo

YAMAÇ “YEREL SORUNLARIMIZI BİRLİKTE ÇÖZMEK İÇİN YOLA ÇIKTIK”

YAMAÇ “YEREL SORUNLARIMIZI BİRLİKTE ÇÖZMEK İÇİN YOLA ÇIKTIK”

Yeniden Refah Partisi il başkanı Ziyaulhak Yamaç beraberinde başkan yardımcısı Şefik Aydın, teşkilat başkanı Adnan Demir, gençlik kolları başkanı Hamza Bulut ve medya tanıtım sorumlusu Tekin Aldemir ile birlikte gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular.

Gazetemiz genel yayın yönetmeni Mansur Obut’u çalışma ofisinde ziyaret eden Yeniden Refah Partisi il başkanı Ziyaulhak Yamaç yaptığı açıklamada “Milli Görüş davasının devamı için genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan ile birlikte 81 il ve 800’e yakın ilçede teşkilatlanarak bu davamızı yaşatma gayreti içerisinde olacağız.

İlimizde de kutuplaşmış olan siyaset dilinden çok uzakta durup, toplumsal sorunları gündeme çözüm yollarını il yöneticileriyle beraber çözmek çalışacağız. Bu sorunların çözümünde etkili ve yetkili olan siyasi parti yöneticileri kim yada kimler olursa olsun görüşmekten, konuşmaktan çekinmeyeceğiz. Asıl olan halkımızın sorunlarına çözüm üretmektir” dedi.

Öte yandan 200 bine yakın üyelerinin bulunduğuna dikkat çeken il başkanı Yamaç,  Olası bir genel seçimde, parti olarak seçime girmeye hazır olduklarının altını çizdi.

Share
183 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ