gap başlık

logo

VALİ ŞAHİN’DEN JANDARMA KARAKOLLARINA ZİYARET

VALİ ŞAHİN’DEN JANDARMA KARAKOLLARINA ZİYARET

Çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Gercüş ilçesine giden Vali Hulusi Şahin, Yemişli köyündeki Jandarma Karakolu ile Becirman Jandarma Karakolunu ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Vali Şahin’e, Gercüş Kaymakamı Mevlüt Şekerci, İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay İsa Çakmak eşlik etti.

ASKERLERLE YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

İlçe ziyareti kapsamında Yemişli Jandarma Karakolunu ziyaret eden Vali Şahin, vatani görevini yapan askerlerle yemekte bir arya gelerek, kendileriyle bir süre sohbet etti.

ÜS BÖLGESİ’NDE GÖREV YAPAN ASKERLERE MORAL ZİYARETİ

Daha sonra Karakaş Üs Bölgesinde görev yapan askerlere moral ziyaretinde bulunan Vali Şahin, üs bölgesinde incelemelerde bulunarak, icra edilen operasyonu bir süre takip etti.

BECİRMEN JANDARMA KARAKOLUNA ZİYARET

İlçeye bağlı Becirman Jandarma Karakolunu ziyaret eden Vali Şahin, bölgede yürütülen güvenlik faaliyetleri hakkında yetkililerden bilgi aldı.

İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİ BİNASI İNCELENDİ

Daha sonra yapımı tamamlanan Gercüş İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binasında incelemelerde bulunan Vali Şahin, yetkililerden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Şahin’den Jandarma Karakollarına Ziyaret (1) Vali Şahin’den Jandarma Karakollarına Ziyaret (2) Vali Şahin’den Jandarma Karakollarına Ziyaret (3)

Share
339 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ