gap başlık

logo

VALİ ŞAHİN “TURİZMDE ÇEŞİTLİLİĞİ SAĞLAMAMIZ LAZIM”

VALİ ŞAHİN “TURİZMDE ÇEŞİTLİLİĞİ SAĞLAMAMIZ LAZIM”

Batman Valiliği tarafından hazırlanan, İlimizin demografi, idari ve sosyo-kültürel yapısı, tarım, sanayi, ticaret ve turizm gibi ekonomik faaliyetleri ile kamu kurum ve kuruluşlarınca sunulan hizmetlerin durumu, geçmişten günümüze gelişim ve değişimi içeren ‘Batman İl Yıllığı 2019’ kitabının lansmanı ve ‘2019 Yılı Değerlendirme’ toplantısı yapıldı.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen kitap tanıtım toplantısına Vali Hulusi Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Utku Özdemir, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanı, İl Genel Meclis Üyeleri, Kamu Kurum Yöneticileri,  Oda Başkanları, Muhtarlar ve Basın Mensupları katıldı.

Programda, kitabın içeriğine ve amacına ilişkin bir sunum yapan Vali Şahin, kitabının hazırlanmasının bir ihtiyaçtan doğduğunu belirterek, kitabın başlangıcının brifingi güncellenme fikrinden ortaya çıktığını ifade etti.

Batman İl Yıllığı’ Kitabının Lansmanı Yapıldı (1)

 

 

 

 

 

Batman İl Yıllığı’ Kitabının Lansmanı Yapıldı (2)

Share
300 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ