logo

Vali Deniz Ramazan Şenliğine Katıldı

Vali Ahmet Deniz, Batman Belediyesi tarafından Atatürk parkından düzenlenen Ramazan şenliğine katılarak,  vatandaşlarla birlikte Grup Tillo  ilahi konserini izledi.

Konseri, Vali Deniz’in yanı sıra Batman Milletvekili Ataullah Hamidi, Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Vali yardımcısı, İl Emniyet Müdürü, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, kamu kurum yöneticileri ile yüzlerce Batmanlı vatandaş izledi. Valiliğimizin ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün de destekleriyle gerçekleştirilen konsere Batmanlılar yoğun ilgi gösterdi.

9 Haziran 2017 tarihinde ilimiz Kozluk İlçesi ve Bekirhan Beldesinde Bölücü Terör Örgütünün hain saldırısı sonucu şehit olan, şehit Jandarmamız Uzman Çavuş  Soner Fazlıoğlu ve şehit Öğretmenimiz Şenay Aybüke Yalçın için ilahiler söylendi, dualar okundu.

Gece geç saatlere kadar süren etkinliğe aileleriyle birlikte katılan vatandaşlar, Batman’da  bu tür sosyal ve kültürel etkinliklerin düzenlenmesini önemli olduğunu ve etkinliği düzenleyen kurumlara teşekkür ettiklerini dile getirdi. Konseri dinlemeye gelen vatandaşlarla yakından ilgilenerek bir süre sohbet eden Vali Deniz, vatandaşlarla fotoğraf çektirerek Ramazan ayını kutladı.  Mübarek Ramazan ayının ruhuna uygun olarak düzenlenen bu tür etkinliklerin, toplumumuzun, birlik beraberliğin sağlanması açısında önemli olduğunu belirten Vali Deniz,  ramazan şenliklerinin düzenlenmesinden dolayı Batman Belediyesine ve ilk günden itibaren etkinliklere yoğun ilgi gösteren Batmanlılara teşekkür etti.

 

Share
327 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ